Čistiace práce – Kysucké Nové Mesto

O nás

Od roku 2013 pre Vás ponúkam kvalitné hĺbkové tepovanie kobercov, sedačiek,  matracov, kresiel, stoličiek, automobilov a ďalšieho čalúneného a koženého nábytku. V ponuke je aj vysávanie, umývanie okien a výkladov, upratovanie v bytoch, kanceláriách, pred kolaudáciou a upratovanie spoločných priestorov v bytových domoch. Na čistiace a tepovacie práce používam kvalitné certifikované čistiace prostriedky a profesionálne čistiace a  tepovacie stroje značky Kärcher. Som Vám k dispozícií počas pracovného týždňa a cez víkendy bez príplatku. Ku každému zákazníkovi pristupujem osobitne.            

Pracujem diskrétne, spoľahlivo a držím sa hesla: Najlepšia reklama je spokojnosť zákazníka !!!

potrasenie rukov                                                logo keno       

Oblasť pôsobenia: Kysucké Nové Mesto, Žilina, Krásno nad Kysucou a priľahlé obce.

Proces tepovania

cistenie koberca detail velky

Pri práci s tepovacím strojom Kärcher, využívam metódu hĺbkového čistenia. Roztok čistiaceho prostriedku je tlakom nastriekavaný do tkaniny tak, aby prenikol čo najhlbšie. Pod vysokým sacím tlakom je následne odsávaný spolu aj s nečistotami.

Po tepovaní ostávajú tkaniny jemne vlhké. Dobe schnutia napomáha aj emulzia ktorá skracuje dobu schnutia až o 70 % .

 

                                                                       Prečo tepovanie ?

Hĺbkovým  čistením a tepovaním sa zbavite zažranej špiny, alergénov, prachu, plesni, nežiaducich pachov a roztočov.

Čistenie textílií sa uskutočňuje do hĺbky vlákien alebo pri kobercov  u samotného koreňa vlasu, pričom nečistoty nie sú zatláčané nadol, ale sú odsavané s maximálnym čistiacim efektom.

Takýto spôsob čistenia povrchov je šetrný ku tkanine a na rozdiel pri kartáčovom čistení nedochádza k vytrhávaniu vlasov koberca, či mechanickému poškodeniu.

Pri použití kvalitných, profesionálmi v oblasti tepovania preverených prostriedkov je vyčistený povrch zbavený nečistôt a sú obnovené farby a textília je prevoňaná a čistá.

Často na pohľad čistý koberec, či iný nábytok vydá zo seba veľké množstvo špiny, prachu a iných nečistôt. Hĺbkové čistenie a tepovanie odstraňuje nečistoty uložené hlboko vo vláknach ktoré sú na pohľad nevidiťeľné.

                                                                   Proces vysávanie

Vysávanie vysokotlakovým vysávačom na mokro – sucho sa dajú povýsavať všetky nečistoty na koberci ( vlasy , prach , odrobinky , piesok , piliny , atď ) a intérier aút od prachu , kamienkov a piesku. Vysávaním na mokro dokáže odsať kvapaliny z podláh , vytopený byt ,  poprípade po zhodnotení stavu a po dohode.

                                                                 Proces čistenia lesklých povrchov 

Čistenie lesklých povrchov je proces kde je nastriekaný špeciálny prostriedok na lesklý povrch , rozotretý pomocou handričky a následne prostriedok aj s nečistotami odsatý strojom  do zbernej nádobky v stroji. Takto ostáva povrch lesklý , čistý a bez čmúh.   

 Kärcher čistič okien 

                                                         Služba “ HODINOVÝ MANŽEL 

Kto je hodinový manžel? 

Pod týmto názvom sa skrýva človek, ktorý je všestranným kutilom a ovláda mnoho remesiel. Hodinový manžel je pomocníkom, ktorý vykoná práce, na ktoré jeho klienti sami nestačia.

Ako vznikla služba hodinový manžel? 

Táto služba vznikla ako dôsledok modernej uponáhľanej doby. Každý má starosti v zamestnaní či podnikaní a na drobné práce doma jednoducho neostáva čas. Pre niekoho môže byť aj obyčajná výmena prasknutej žiarovky alebo zavesenie obrazu veľký problém.

Čo všetko pre Vás môžem zariadiť?

Hodinový manžel pomôže so všetkým, na čo jeho klienti sami nestačia. Táto služba je u nás stále nová, ale v zahraničí veľmi obľúbená a využívaná. Hodinový manžel je remeselník, ktorý je schopný vykonať viac rozdielnych prác naraz. Hodinový manžel je taký kutil profesionál. Pokiaľ na niečo nebude stačiť sám, pomôže zaistiť inú firmu alebo špecialistu.

Ako si môžem hodinového manžela objednať?

Stačí zavolať na číslo v kontakte alebo napísať mail. Pred kontaktovaním odporúčam prejsť si celý dom či byt a spísať si zoznam závad. Vám to pomôže pri objednávke a nám pri príprave náradia a materiálu.

Koľko ma to bude stáť?

Hodinový manžel si účtuje cenu za každú začatú polhodinu práce, za cestu k Vám a za spotrebovaný material. Firmy, využívajúce pravidelne služby hodinového manžela, majú dlhodobé zmluvy a dohodnuté ceny.

Budem musieť po návšteve hodinového manžela hodiny upratovať?

Nie, hodinový manžel si po sebe vždy poupratuje. Samozrejmosťou je práca v čistom oblečení, v interiéri po prezutí, a slušné jednanie, ktoré vedie k Vašej spokojnosti.

Môžete si hodinového manžela objednať aj v noci?

Áno, ale pri objednávaní práce na neskoršie hodiny je nutné myslieť na rušenie nočného kľudu po 22.00  hodine.